פרופיל חברה

חברת J&DSON הינה קבלן משנה לרכש רכיבים אלקטרונים. החברה מתמחה בנושא תמחור עצי מוצר, פעילות רכש מקיפה והורדת עלויות עבור פרויקטים בארץ ובחו"ל.

השאלות שמנהל רכש / תפעול אמור לשאול את עצמו בטרם העברת פרויקט לקבלן המשנה, לא תמיד נשאלות ונושאים מהותיים, לא תמיד נבדקים אם כתוצאה של חוסר הבנה בתחום, אמון מופרז בקב"מ או מחסור בכוח אדם.
להלן חלק מהשאלות שאמורות להישאל על ידי הלקוח, טרם העברת פרויקט ל- Turn Key.
 

האם ידועה לך עלותו האמיתית של ה- BOM?
האם ידועה לך מה כמות / מחיר העודפים עליהם הנך משלם?
האם ידוע לך מה גודל מנת הייצור האופטימאלית על פי ה- MPQ / MOQ?
האם הרכש המבוצע עבורך, דינמי או שמא חסר מעוף?
האם אכן אתה נהנה מהורדת עלויות?

אנו נוכל לענות עליהן ואף יותר!

מנהל חברת ג'אדסון הינו בעל ניסיון עשיר ברכש, וניהל מערכי רכש במפעלי הייטק בתחומים שונים, רפואי, תקשורת, קב"מ וטכנולוגיה. בעל קשרים ענפים עם ספקים ויצרנים בארץ ובחו"ל והוביל מו"מ מקומיים ובין לאומיים עם בכירי יצרני הרכיבים בעולם. צוות מקצועי ומיומן עומד לשרותך ומערך נוסף הממוקם בארה"ב. אנו נספק לך את הכלים  לבצע את העסקה האופטימלית מבחינתך.
 
יש לך dead line לגמר פיתוח?
זקוק לפריט, אך מועד האספקה הוא 12 שבועות?
העברת בזמן את רשימת החלקים להנדסה אבל דווקא הפריט הקריטי לא קוטלג?
צריך רק 10 יחידות אבל מינימום הספק הוא 250 יחידות?
התפ"י לא שחרר את ההצטיידות בזמן והרכש מטפס על הקירות...?

 
חברת Motek Industries היא התשובה שלך! מסביב לעולם, 24/7 ובזמן אמת. תשובות מהירות, מלאיים אמיתיים, מחירים אטרקטיביים. חברת Motek Industries הינה מפיץ עצמאי ומוביל של רכיבים אלקטרוניים בתחום האזרחי והצבאי תוך הקפדה על סטנדרט שרות גבוה ביותר. חברת Motek Industries הינה חוליית הרכש הקדמית שלך: איתור מקורות אספקה, ניהול משא ומתן, אספקת הרכיבים וקדימויות במשלוחים.

 

 

 

 

 


להלן רשימה חלקית של יצרנים המיוצגים על ידינו:
Lattice, Linear Technology, Maxim/Dallas, Micron, Molex, Panasonic, TI, Tyco, Agilent, Allegro, AMD, Analog Devices, Atmel, Avego, AVX, Cypress, Exar, FSC, IDT, Infineon, Intel, Intersil, IR, JST, Kemet, Keystone, Littlefuse, Microchip, Murata, NSC, On Semi, Pericom, Philips, ST, Vishay, Yageo, Xilinx                                          
 
גישתנו הישירה והבלתי מתפשרת עבור לקוחותינו, הינה עיקרון מהותי באופן עבודתנו. אנו מצפים ליצירת שיתוף פעולה ויחסי עבודה מועילים ומיטביים עם חברתך בהווה ולעתיד.
 
חדשות האתר

ק.ב.מ רכש רכיבים אלקטרוניים

חברת ג'אדסון הינה קבלן משנה לרכש רכיבים אלקטרונים. החברה מתמחה בנושא תמחור עצי מוצר, פעילות רכש מקיפה והורדת עלויות עבור פרויקטים בארץ ובחו"ל

הקישו כאן
תשובות מהירות, מלאיים אמיתיים, מחירים אטרקטיביים

לו"ז צפוף לגמר פיתוח? זקוק לפריט, אך מועד האספקה הוא 12 שבועות? העברת בזמן את רשימת החלקים להנדסה אבל דווקא הפריט הקריטי לא קוטלג? צריך רק 10 יחידות אבל מינימום הספק הוא 250 יחידות? התפ"י לא שחרר את ההצטיידות בזמן והרכש מטפס על הקירות? לנו יש פתרון עבורך

הפתרון - ג'אדסון רכש רכיבים